Darmowe · Asystentka Biura / Administrator Platformy Internetowej

Published date: Czerwiec 3, 2024 5:35 pm

Location: Wołomin, mazowieckie, Poland

⭕ Opis stanowiska pracy: Obsługa administracyjna biura firmy. Administracja/zarządzanie sklepem internetowym, Stały nadzór nad rozwojem sklepu, Prowadzenie kampanii promocyjnych, Skuteczne śledzenie rynku, Wdrażanie nowych rozwiązań, Administracja i modernizacja stron www, Współpraca z biurem rachunkowym i kadrowym przy zagadnieniach księgowych i personalnych, Wystawianie faktur oraz monitoring i windykacja należności, Przygotowywanie prezentacji, raportów i analiz Miejsce pracy - Wołomin Wymagania: Miła aparycja i wysoka kultura osobista, Zaangażowanie, lojalność, dokładność oraz rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań, Komunikatywność i dynamika w działaniu, Bardzo dobra znajomość obsługi komputera, aplikacji internetowych, pakietu office, CMS, PrestaShop, itp. Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność, asertywność, Wysokie zdolności analityczne i kreatywne, Znajomość z zakresu księgowości i kadr, Prawo jazdy kat. B Dodatkowym atutem będzie: - znajomość branży farmaceutycznej. - doświadczenie w prowadzeniu drogerii/apteki internetowej, - prawo jazdy kat. B

Numer telefonu: 722605521