Darmowe · Asystent/ka Członka Zarządu

Published date: Marzec 30, 2024 1:21 pm

Location: Warszawa, mazowieckie, Poland

⭕ Zakres obowiązków: •udzielanie wsparcia administracyjno-organizacyjnego •koordynację przepływu informacji i korespondencji biurowej •tworzenie i aktualizację dokumentów oraz baz danych •prowadzenie kalendarza •organizację spotkań i podróży służbowych Nasze oczekiwania: •inicjatywy w działaniu •dyskrecji •wysokiej kultury osobistej •biegłej obsługi komputera (pakiet MS Office) i urządzeń biurowych •umiejętności redagowania oficjalnej korespondencji •doskonałej organizacji pracy •znajomości podstaw etykiety biznesowej •doświadczenia na podobnym stanowisku Co oferujemy: •dynamiczne, pełne wyzwań środowisko pracy •możliwość zdobywania ciekawego doświadczenia zawodowego •pracę w wiodącej firmie medialnej z ugruntowaną pozycją na rynku Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV z tytułem Asystent/ka Zarządu Aby dokumenty mogły wziąć udział w selekcji prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na pozostawienie moich danych osobowych w bazie danych GoWork oraz na przetwarzanie ich dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97 O ochronie danych osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o przysługującym mi prawie do wglądu, poprawiania i usunięcia moich danych osobowych, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne. Wszystkim kandydatom zapewniamy całkowitą dyskrecję. Zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi osobami. Pozostałym osobom dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą.

Numer telefonu: 737464381