Darmowe · Kierownik Działu Controllingu I Inwestycji

Published date: Kwiecień 5, 2024 7:05 pm

Location: Warszawa, slaskie, Poland

⭕ Zakres obowiązków: Rozliczanie kosztów produkcji; Planowanie, rozliczanie i kontrola budżetów; Przygotowywanie rocznych założeń do planów techniczno-ekonomicznych Wyjaśnianie i rozliczanie odchyleń od kosztów wytworzenia; Kalkulacja kosztów wytworzenia produktów; Przygotowywanie raportów dla Zarządu. Opracowywanie analiz finansowo-ekonomicznych; Objęcie controllingiem pełnych cykli inwestycyjnych-od projektu do oddania inwestycji do użytku i jej finansowego rozliczenia Tworzenie budżetu inwestycji i wyjaśnienie przyczyn powstałych odchyleń Przeprowadzenie analizy opłacalności projektów inwestycyjnych Analiza bieżących i planowanych przedsięwzięć inwestycyjnych wraz z oceną ich ryzyka ekonomicznego, Kontrola realizowanych inwestycji Pełnienie funkcji koordynatora projektów inwestycyjnych Tworzenie miesięcznych,kwartalnych i rocznych analiz i raportów na potrzeby Zarządu Stała współpraca z innymi działami firmy; Pozyskiwanie zewnętrznych środków na projekty inwestycyjne ( w tym pomocowych oraz środków unijnych itp.) Wymagania: Przynajmniej 3-letnie doświadczenia w dziale controlingu, analiz finansowych lub księgowości w firmie produkcyjnej; Znajomość zasad rachunkowości finansowej i zarządczej Doświadczenie w pracy z systemem ERP Bardzo dobra znajomość pakietu Office oraz MS Excel; Samodzielność, umiejętność krytycznego myślenia, asertywność i kreatywność w poszukiwaniu rozwiązań problemów; Doskonała organizacja czasu pracy; Umiejętność samodzielnej organizacji pracy Umiejętność pracy zespołowej; Oferujemy : atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet świadczeń socjalnych zatrudnienie w stabilnej firmie- możliwość szkoleń i rozwoju w strukturach firmy szeroki zakres uprawnień i samodzielność w swoim obszarze

Numer telefonu: 793212919