Darmowe · Specjalista Ds. Sprzedaży Usług Finansowych

Mark as spam misclassified duplicated expired offensive

Published date: Luty 13, 2024 1:03 am

Location: Szczecin, zachodniopomorskie, Poland

⭕ Główne zadania: - nawiązywanie kontaktów i negocjowanie umów, - nadzór nad prowadzonymi projektami, - wdrażanie projektów handlowych, - sporządzanie raportów z wykonywanych zadań, - budowanie pozytywnego i profesjonalnego wizerunku firmy. Wymagania: - wykształcenie min. średnie (preferowane wyższe), - doświadczenie w pracy przy sprzedaży usług finansowych (preferowane), - nadzór nad prowadzonymi projektami, - łatwość nawiązywania kontaktów, - sporządzanie raportów z wykonywanych zadań, - wdrażanie projektów handlowych - kreatywność w działaniu. Oferujemy: - narzędzia adekwatne do wykonywanej pracy, - wsparcie merytoryczne, - atrakcyjne wynagrodzenie, - możliwość awansu i ciągłego podnoszenia kwalifikacji, - pracę w młodym, dynamicznym zespole. Oferty zawierające cv ze zdjęciem, list motywacyjny oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych

Numer telefonu: 727043621

Leave your comment