Darmowe · Spedytor

Published date: Lipiec 6, 2024 5:18 am

Location: Syców, dolnoslaskie, Poland

⭕ Opis stanowiska pracy: - organizacja krajowej i międzynarodowej spedycji drogowej - sprzedaż i zakup usług transportowych - pozyskiwanie nowych kontrahentów i utrzymywanie nawiązanych kontaktów biznesowych - monitorowanie przebiegu zlecenia spedycyjnego - negocjacje z klientem - przygotowywanie zleceń i dokumentów transportowych Oferujemy: - stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę - system motywacyjny uzależniony od wyników - możliwość rozwoju zawodowego - odpowiednie narzędzia pracy Wymagania: - doświadczenie na stanowisku spedytora krajowego i międzynarodowego - obsługa komputera i aplikacji spedycyjnych - wykształcenie min. średnie - własna baza klientów - znajomość rynku transportowego - komunikatywna znajomość języka angielskiego i/lub innych języków obcych - inicjatywa - samodzielność - terminowość - odpowiedzialność - dobra organizacja pracy - umiejętność analitycznego myślenia - umiejętności negocjacyjne Aplikacje prosimy przesyłać na adres email

Numer telefonu: 576500343