Darmowe · Studentkę Do Obsługi Sekretariatu Szkoły

Mark as spam misclassified duplicated expired offensive

Published date: Luty 6, 2024 11:29 pm

Location: Łódź, lodzkie, Poland

⭕ Opis stanowiska: Praca dla STUDENTKI/STUDENTA studiów zaocznych w sekretariacie w Firmie Edukacyjnej Akademicki Ośrodek Kształcenia w Łodzi ZATRUDNIENIE OD POCZATKU SIERPNIA 2016. Praca od poniedziałku do piątku od 10 do 18 i jedna sobota w miesiącu. Wynagrodzenie 10 zł netto za godzinę. Zakres niektórych obowiązków: 1.Obsługa bezpośrednia i telefoniczna klientów. 2.Dbanie o prawidłowy i sprawny obieg dokumentów i informacji wewnątrz firmy. 4.Działania marketingowe 5.Aktualizacja strony internetowej firmy 6.Sporządzanie harmonogramu (planu) zajęć uczestników kursu i lektorów 7.Dbałość o terminowość wykonywanych zadań. Wymagania stawiane pracownikowi: •status studenta minimum od 2 roku •biegła obsługa Pakietu Office (Word, Excel, Power Point, Outlook), •bardzo dobra znajomość środowiska Windows, •bardzo dobra znajomość Internetu , •umiejętność prowadzenia swobodnej rozmowy telefonicznej, •komunikatywność, •umiejętność pracy pod presją czasu Oferujemy: • zatrudnienie na umowę zlecenie, •możliwość rozwoju osobistego i zawodowego, •pracę w miłej atmosferze. ELASTYCZNE PODEJSCIE CO DO GODZIN PRACY.

Numer telefonu: 667679046

Leave your comment