Darmowe · Koordynator Budowy

Published date: Lipiec 1, 2024 9:08 am

Location: Straszyn, pomorskie, Poland

⭕ Obowiązki: -Planowanie i organizacja placu budowy -Tworzenie harmonogramu budowy -Pakietowanie robót dla wykonawców -Współpraca z działem realizacji inwestycji przy negocjacjach z wykonawcami i dostawcami -Koordynacja i odbiór prac -Odpowiedzialność za jakość, termin oraz budżet -Bieżące raportowanie przebiegu prac -Nadzór nad przestrzeganiem prawa budowlanego oraz przepisów BHP -Prowadzenie dokumentacji formalno - prawnej budowy -Sporządzanie budżetu budowy Wymagamy: -Doświadczenie przy realizacji budownictwa mieszkaniowego -Umiejętność działania na budowie -Prawo jazy kat. B Oferujemy: -Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie -Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia: podstawa + premie -Możliwość rozwoju oraz awansu zawodowego -Niezbędne narzędzia pracy Osoby zainteresowane powyższą propozycją uprzejmie prosimy o przesyłanie CV na adres e – mail. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o dołączenie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w bazie danych Lobo sp. z o.o. sp. k. oraz na przetwarzanie ich dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)

Numer telefonu: 516431061