Darmowe · Technik

Mark as spam misclassified duplicated expired offensive

Published date: Kwiecień 1, 2024 8:54 am

Location: Gdańsk, pomorskie, Poland

⭕ Zakres obowiązków: - praca w terenie, na obiektach klientów przy instalacji lub obsłudze serwisowej systemów: sygnalizacja alarmowa, systemy cctv, kontrola dostępu telekomunikacja i domofony oraz sieci komputerowe automatyka obiektów, elektronika w elektryczności ... Oferujemy: - ciekawą pracę w zakresie elektroniki obiektowej - możliwość kontynuowania nauki a także przyuczenia ( o ile kandydat posiada podstawy zgodne z ogłoszeniem) - wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników, podstawa + premia - pracę w pełnym wymiarze z wyłączeniem weekendów, praca głownie w rejonie trójmiasta Wymagania: - wykształcenie techniczne, elektroniczne lub elektryczne - dobra samoorganizacja z uwagi na pracę w terenie - prawo jazdy kat. B - niekaralność - chęć nauki, nastawienie na rozwiązywanie problemów - zależnie od kwalifikacji kandydata, oraz zadań praca wykonywana była by samodzielnie lub jako pomocnik, i adekwatnie wynagradzana Zgłoszenia proszę przesłać wyłącznie na e-mail podany niżej Zgłoszenie powinno zawierać - CV wraz ze zdjęciem, z opisem przebiegu dotychczasowej pracy, wykształcenia technicznego i posiadanych umiejętności w zakresie ogłoszenia - Informację o miejscu zamieszkania, dyspozycyjności, kontakt - Klauzulę dotyczącą przetwarzania danych osobowych Zastrzegamy prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami Nie prowadzimy praktyk zawodowych, staży itp - w tych sprawach proszę się nie kontaktować

Numer telefonu: 699919607

Leave your comment