Darmowe · Doradca Klienta Zamożnego

Mark as spam misclassified duplicated expired offensive

Published date: Czerwiec 10, 2024 4:24 pm

Location: Bielsko-Biała, slaskie, Poland

⭕ Główne zadania: aktywne zarządzanie portfelem Klientów Zamożnych pozyskiwanie nowych Klientów obsługa Klientów z zachowaniem najwyższych standardów jakości w zakresie produktów i możliwości inwestycyjnych edukowanie Klienta w zakresie obsługi zdalnych kanałów dystrybucji, prowadzenie akcji promocyjnych oraz budowanie pozycji rynkowej Korporacji Oczekujemy: doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku doświadczenia w budowaniu i zarządzaniu portfelem klientów znajomości produktów depozytowych, kredytowych i inwestycyjnych wiedzy na temat zagadnień dotyczących rynku kapitałowego i pieniężnego wyższego wykształcenia (preferowane kierunkowe) umiejętności identyfikowania potrzeb Klienta i budowania długofalowych relacji skuteczności w realizacji wyznaczonych celów inicjatywy i dynamizmu w działaniu wysokiego poziomu umiejętności interpersonalnych. Oferujemy: Wysokie zarobki (podstawa i prowizja) możliwość sprzedaży szerokiej gamy produktów i usług bankowych szkolenia produktowe i sprzedażowe. nagrody wyjazdy zagraniczne

Numer telefonu: 739706015

Leave your comment