Darmowe · Kierownik Biura Kredytowego

Published date: Kwiecień 23, 2024 8:36 pm

Location: Poznań, wielkopolskie, Poland

⭕ Opis stanowiska: - Dbałość o poprawną komunikację i motywowanie podległego zespołu - Odpowiedzialność za realizację celów sprzedażowych podległej grupy sprzedażowej; - Tworzenie strategii rozwoju oddziału - Koordynowanie obiegu dokumentów oraz całości komunikacji wewnątrz i na zewnątrz firmy - Wspieranie działań marketingowych Wymagania: - Doświadczenie w pracy związanej ze sprzedażą - Doskonała organizacja pracy własnej; - Umiejętność realizacji różnorodnych działań; - Umiejętność ustalania priorytetów; - Zdolności organizacyjne; - Wysoko rozwinięty poziom komunikacji interpersonalnej; - Dobra dykcja i prezencja; - Motywacja do osiągania wyznaczonych celów; - Pozytywne nastawienie do realizacji powierzanych zadań. Oferujemy: - Atrakcyjne warunki zatrudnienia (wynagrodzenie podstawowe i premie); - Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie, z możliwością umowy o pracę; - Możliwość zdobycia doświadczenia w Instytucji Doradztwa Finansowego; - Pracę zapewniającą ciągłe wyzwania i nowe cele; - System szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych; - Przyjazną, partnerską atmosferę pracy; - Pracę stacjonarną od poniedziałku do piątku. W dokumentach aplikacyjnych proszę o umieszczenie klauzuli o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z poźn. zm.)” Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Numer telefonu: 782412337