Darmowe · Księgowa

Published date: Marzec 17, 2024 5:35 am

Location: Rzeszów, podkarpackie, Poland

⭕ Księgowa Obowiązki: •Dekretowanie oraz księgowanie faktur kosztowych i przychodowych •Uzgadnianie rozrachunków i kont księgowych •Rozpoznawanie obowiązku podatkowego w podatku VAT przy transakcjach międzynarodowych (Import, export usług, WNT, WDT) •Sporządzanie różnego rodzaju raportów i zestawień •Sporządzanie deklaracji VAT Wymagania: •Wykształcenie wyższe kierunkowe •Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku •Znajomość ustawy o rachunkowości, MSSF •Bardzo dobra znajomość ustaw podatkowych (VAT, CIT, PIT) •Praktyczna znajomość programu Excel •Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym •Dobra organizacja pracy, zaangażowanie, zwracanie uwagi na szczegóły •Samodzielność, zdolność analitycznego myślenia Oferujemy: •Atrakcyjne wynagrodzenie •Możliwość pracy w multikulturowym środowisku (powyżej dwudziestu narodowości ze wszystkich kontynentów) •Budowanie kariery na arenie międzynarodowej i krajowej •Możliwość współpracy z liderami na rynku nowych technologii i e-commerce •Pełną wyzwań pracę przy ambitnych projektach, wiele możliwości podnoszenia kwalifikacji •Stabilne zatrudnienie w firmie tworzącej zespół prawdziwych pasjonatów myślących globalnie •Pracę w najszybciej rozwijającej się branży w Polsce i na świecie •Możliwość szybkiego awansu i doskonalenia umiejętności zawodowych •Możliwość zmierzenia się z wyzwaniami stawianymi przez rynek globalny

Numer telefonu: 503981632