Darmowe · Specjalista Ds. Kadr I Płac

Published date: Maj 27, 2024 4:01 pm

Location: Siedlec, wielkopolskie, Poland

⭕ Ogólny zakres obowiązków: • naliczanie wynagrodzeń, składek ZUS i zaliczek na podatek dochodowy z umów o pracę i umów cywilnoprawnych; • sporządzanie deklaracji rozliczeniowych z ZUS (DRA, RCA, RSA, RZA) w programie Płatnik; • sporządzanie deklaracji PIT, prowadzenie rozliczeń z US; • prowadzenie rozliczeń z PFRON (sporządzanie i składanie deklaracji i informacji miesięcznych i rocznych); • sporządzanie sprawozdań na potrzeby GUS; • sporządzanie raportów i zestawień związanych z kosztami płac; • prowadzenie akt pracowniczych, • obsługa w zakresie administracji personalnej (wystawianie umów, aneksów, ewidencja czasu pracy); • prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej Wymagania: - doświadczenie na podobnym stanowisku - bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych - bardzo dobra znajomość programu Płatnik - dobra znajomość MS Office Oferujemy: - pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku - zatrudnienie na umowę o pracę

Numer telefonu: 782660932