Darmowe · Specjalista Ds Kadrowo - Księgowych

Mark as spam misclassified duplicated expired offensive

Published date: Czerwiec 10, 2024 10:57 am

Location: Szydłowiec, mazowieckie, Poland

⭕ Zadania: •kompleksowa obsługa w zakresie kadr i płac •sporządzanie deklaracji do ZUS, US, GUS i PFRON •wsparcie w zakresie prowadzenia pełnej księgowości, w szczególności gospodarki magazynowej •prowadzenie dokumentacji w zakresie sprzedaży (wystawianie faktur, kontrola rejestrów VAT) •poprawne księgowanie dowodów księgowych zgodnie z obowiązującymi procedurami firmy •nadzorowanie terminowości rozliczeń z kontrahentami Wymagania: •wykształcenie wyższe kierunkowe •doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, znajomość zasad pełnej księgowości •bardzo dobra znajomość programu Excel •znajomość prawa pracy, przepisów ZUS oraz przepisów ustawy o podatku dochodowym •znajomość programów Symfonia Kadry i Płace, Płatnik •znajomość programu Symfonia FK i Symfonia Handel •bardzo dobra organizacja pracy, zaangażowanie w wykonywanie obowiązków •umiejętność pracy zespołowej •mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego •umiejętność pracy pod presją czasu Oferujemy: • zatrudnienie w ramach umowy o pracę • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w dużej organizacji

Numer telefonu: 501603172

Leave your comment