Darmowe · Zatrudnimy Ksiegową, Warszawa Ursynów

Mark as spam misclassified duplicated expired offensive

Published date: Marzec 19, 2024 8:00 pm

Location: Warszawa, mazowieckie, Poland

⭕ Opis stanowiska: - prowadzenie księgowości zgodnie z przepisami rachunkowymi i podatkowymi, - sporządzanie bilansów, sprawozdań i raportów okresowych, - sporządzanie deklaracji podatkowych (PIT, VAT, CIT), - nadzór nad obiegiem dokumentów księgowych, uzgadnianie sald księgowych, - koordynacja działań związanych z zamknięciem miesiąca, - kontrola poprawności ewidencji dokumentów finansowo – księgowych, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, planami kont oraz procedurami wewnętrznymi. Wymagania: - wykształcenie wyższe kierunkowe (rachunkowość, finanse), - 2-3 lata doświadczenia w pełnej księgowości, - dobra znajomość zasad rachunkowości: VAT, CIT, PIT, - dobra znajomość pakietu MS Office, Excel - znajomość prawa podatkowego i prawa z zakresu importu i eksportu, - doświadczenia w zakresie dokumentowania eksportu i importu towaru, - odpowiedzialność i samodzielność w działaniu, - dokładność oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę, - mobilność (maksymalnie 2 razy w tygodniu wyjazdy do zakładu produkcyjnego, oddalonego o około 100 km od Warszawy), - prawo jazdy kat. B. Oferujemy: - umowę o pracę, w pełnym wymiarze godzin, - atrakcyjne wynagrodzenie, - samochód służbowy w celu wypełnienia zobowiązań dotyczących pracy, - możliwość rozwoju zawodowego. Osoby zainteresowane i spełniające nasze oczekiwania prosimy o przesłanie CV. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 88"

Numer telefonu: 668067939

Leave your comment