Darmowe · Managerka Cocktail Bar

Mark as spam misclassified duplicated expired offensive

Published date: Marzec 21, 2024 6:37 am

Location: Sopot, pomorskie, Poland

⭕ Opis stanowiska: • zarządzanie obszarem lokalu w zakresie budżetu, personelu oraz wdrażaniu standardów obsługi, • nadzorowanie obsługi,  • ścisła współpraca z innymi działami, • organizacja zaopatrzenia (składanie zamówień), • wdrażanie projektów, procedur i standardów firmy w podległych obszarach, • zapewnienie wysokiej jakości obsługi lokalu, • maksymalizacja przychodów, • proponowanie i wdrażanie nowych rozwiązań w obszarze lokalu, • branie udziału w rekrutacji i szkoleniu pracowników, • godne reprezentowanie firmy przed gośćmi oraz kreowanie jej pozytywnego wizerunku, • znajomość standardów obsługi gościa VIP, • dbałość o najwyższą, jakość świadczonych usług, • umiejętność wdrażania standardów wśród zespołu. • raportowanie wyników do przełożonych, Wymagania: • mile widziane doświadczenie w pracy w gastronomii na stanowisku kierowniczym, • naturalny entuzjazm, umiejętność angażowania całego zespołu w prowadzone projekty, • umiejętność zarządzania zespołem, • kreatywne zdolności sprzedażowe, nastawienie na rozwój, pozyskiwanie nowych gości, • bardzo dobra organizacji pracy, • umiejętność delegowania obowiązków i rozliczania z efektów, • umiejętność współpracy w zespole i z gościem biznesowym, • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, • znajomość Pakietu MS Office (Word, Excel), • znajomość systemów gastronomicznych, • zdolności analityczne • dyspozycyjność i chęć odbycia szkolenia, Oferujemy: • profesjonalne szkolenie, • stabilną i odpowiedzialną pracę, • atrakcyjne wynagrodzenie, • zatrudnienie na podstawie umowy, • zdobycie doświadczenia w renomowanej firmie, • kandydatom oferujemy pracę w młodym i dynamicznym zespole oraz szerokie możliwości rozwoju zawodowego, Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych  Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Na aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Numer telefonu: 888710507

Leave your comment