Darmowe · Przyjmę Do Pracy W McDonalds Na Stanowisko Pracownik Restauracji.

Published date: Kwiecień 4, 2024 5:41 am

Location: Brzesko, malopolskie, Poland

⭕ Opis stanowiska pracy: Osoba na stanowisku Pracownik Restauracji będzie odpowiedzialna m.in. za zapewnienie obsługi Gości zgodnie z wewnętrznymi standardami, dostarczenie najwyższej jakości produktu oraz dbanie o czystość stanowisk pracy. Wymagania/kwalifikacje: - książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych z aktualnymi wynikami badań, - dyspozycyjność co najmniej dwa weekendy w miesiącu, - ukończone 18 lat, - komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole, - dobra organizacja pracy i umiejętność szybkiego uczenia się, - entuzjazm i kreatywność w działaniu. Oferujemy: - zatrudnienie na umowę o pracę w różnym wymiarze czasu pracy (1/4, 1/2, 3/4, pełen etat), - stałe wynagrodzenie oraz premie uzależnione od uzyskanych wyników- konkursy pracownicze, - elastyczność w kwestii sporządzania grafików pracy (możliwość dopasowania grafiku pracy dla osób uczących się wg harmonogramu ze szkoły), - przyjazne stanowisko pracy, - możliwość rozwoju zawodowego i szkolenia. Nie wymagamy doświadczenia w pracy w gastronomi.

Numer telefonu: 535926484