Darmowe · HOSTESSA Akcja Promocyjna - LUBLIN!

Published date: Marzec 24, 2024 12:53 pm

Location: Lublin, lubelskie, Poland

⭕ Opis stanowiska pracy: Osoba na stanowisku PROMOTORKA/HOSTESSA będzie odpowiedzialna za bezpośrednie nawiązywanie kontaktów z potencjalnymi Klientami Szkoły Językowej, prezentację oferty oraz prowadzenie listy zapisowej na bezpłatne zajęcia. Praca na terenie Galerii Atrium Felicity Wymagania: • Wysokie zdolności komunikacyjne • Łatwość nawiązywania kontaktów z ludźmi • Optymizm, zaangażowanie i silna motywacja do działania • Nastawienie na osiąganie celów i realizacje zadań • Doświadczenie w pracy przy promocjach lub/i sprzedaży bezpośredniej Oferujemy: - Stawkę godzinową • Praca w godzinach otwarcia galerii • Szkolenie przygotowujące do pracy • Ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze • Elastyczne godziny pracy • Możliwość uczestnictwa w ciekawych przedsięwzięciach oraz stałej współpracy.

Numer telefonu: 787930276