Darmowe · Konsultant Terenowy

Published date: Luty 26, 2024 3:35 am

Location: Pruszcz Gdański, pomorskie, Poland

⭕ Opis stanowiska: Poszukujemy osób do pracy w charakterze ankietera terenowego. Praca będzie polegała na przeprowadzeniu krótkich rozmów oraz zebraniu informacji na temat zainteresowania określonymi produktami i usługami firmy. Wymagania: - ukończony 18 rok życia, - komunikatywność, - dyspozycyjność, - dobra organizacja pracy, - łatwość nawiązywania kontaktów z ludźmi, - umiejętność pracy w zespole. Dodatkowym atutem będzie: - posiadanie własnego samochodu, - gotowość podjęcia pracy od zaraz. Ze swojej strony oferujemy: - atrakcyjne wynagrodzenie, - pracę na umowę zlecenie po okresie próbnym umowa o pracę - możliwość nabycia ciekawego doświadczenia zawodowego, - możliwość awansu Do przesyłanych dokumentów prosimy dołączyć następującą klauzulę Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Numer telefonu: 784079927