Darmowe · Pokojowa W Terminal Hotel

Published date: Luty 24, 2024 7:42 pm

Location: Wrocław, dolnoslaskie, Poland

⭕ Główne zadania: • utrzymanie czystości w pionie pobytowym, centrum konferencyjnym oraz częściach ogólnych • nadzór nad magazynem konfekcji hotelowej Wymagania: • nie wymagamy doświadczenia, ale jest ono mile widziane • zmysł estetyki i porządku • wysoka kultura osobista i miła aparycja • komunikatywność, umiejętność pracy z ludźmi i w zespole • umiejętność pracy pod presją czasu • bardzo dobra organizacja pracy własnej • sumienność i zaangażowanie w wykonywaną pracę • dyspozycyjność oraz gotowość do pracy w systemie zmianowym, również w niedziele i święta Oferujemy: • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie/o pracę • ciekawą i stabilną pracę w młodym zespole i przyjaznej atmosferze • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w obiekcie hotelowo-kongresowym • karta multisport • bezpłatne i płatne posiłki Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem i dopiskiem: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)” poprzez formularz OLX

Numer telefonu: 739254318