Darmowe · Specjalista Ds. HR

Published date: Maj 10, 2024 4:14 am

Location: Częstochowa, slaskie, Poland

⭕ Opis stanowiska: •realizacja procesów HR (rekrutacja, wdrożenie do pracy, szkolenia i rozwój, ocena kompetencji, opisy stanowisk, praktyki studenckie, staże absolwenckie, kontakt z agencjami pracy tymczasowej ), •projektowanie i wdrażanie nowych procesów i narzędzi HR, •prowadzenie szkoleń i akcji komunikacyjnych, •wsparcie kadry zarządzającej w realizacji procesów personalnych, doradzanie w zakresie prawa pracy, •wspieranie procesu zarządzania zmianą, •wspieranie bezpośredniej komunikacji pomiędzy wszystkimi szczeblami zarządzania, •uczestnictwo w ważnych projektach biznesowych, •identyfikacja i pomoc w rozwiązywaniu problemów pracowników, •wsparcie Zespołu w trudnych sytuacjach personalnych, •przygotowywanie raportów i analiz na potrzeby pracodawcy. Wymagania: •wykształcenie wyższe (preferowane: psychologia, socjologia, ZZL) •doświadczenie zawodowe na tym samym lub podobnym stanowisku •znajomość zagadnień „miękkiego HR” •wiedza z zakresu Prawa Pracy i Ubezpieczeń Społecznych •szeroko rozwinięta umiejętność motywowania pracowników •dobra znajomość pakietu Microsoft Office •zdolności organizacyjne, samodzielność, umiejętność pracy pod presją czasu •umiejętność analitycznego myślenia i kreatywność Mile widziane: •ukończone studia podyplomowe (np.: Prawo Pracy, Kadry i Płace, Zarządzanie Zasobami Ludzkimi) •znajomość języka niemieckiego i / lub angielskiego Oferujemy: Ciekawą i stałą pracę w międzynarodowym środowisku, zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, szeroki pakiet socjalny.

Numer telefonu: 578782034