Darmowe · Configuration Manager / DevOps Engineer

Published date: Marzec 29, 2024 7:02 pm

Location: Lublin, lubelskie, Poland

⭕ Obowiązki: •Rozwiązywanie skomplikowanych problemów technicznych na wszystkich poziomach technologicznego stosu aplikacji •Przywrócenie oraz utrzymanie systemów plików, w tym zmiany haseł, odłączenie gniazd aplikacji oraz inne działania zewnętrzne w celu ochrony plików produkcji. Znajomość kontroli procesu odzyskiwania i rozwiązywania problemów. •Wsparcie skryptów aplikacji, baz danych w środowisku OC. •Pisanie i uruchamianie skryptów, które analizują dane dotyczące testów obciażeniowych w różnych środowiskach. •Odpowiedzialność za wsparcie podstawowych serwisów infrastruktury (LDAP, NIS, DNS, DHCP i in.) •Praca w godzinach popołudniowych od 16. Wymagania: •Doskonała znajomość Unix, doświadczenie w pracy z CentOS •Doświadczenie w pracy z Tomcat, MySQL, F5. •Doświadczenie w pisaniu skryptów do Bash •Rozumienie technologii wirtualizacji •Doświadczenie w administrowaniu Windows system •Znajomość protokołów i technologii: HTTP, SSL, LDAP, JDBC, Servlet/JSP, SQL, HTML, XML •Znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym. Doceniamy: •Doświadczenie w administrowaniu wielkich systemów w chmurze •Doświadczenie w pracy z MySQL DBA •Doskonałe zdolności analizy i rozwiązywania problemów. Naszym pracownikom oferujemy: •Atrakcyjne wynagrodzenie •System premiowania •Płatne nadgodziny i urlopy •Elastyczny czas pracy •Wyjazdy zagraniczne •Dodatkowe ubezpieczenia •Naukę języka angielskiego •Wewnętrzny program rozwoju zawodowego •Spotkania integracyjne, wynajęcie sali sportowej •Brak wymaganego dresscodeu •Pokój odpoczynku •Kawę, herbatę oraz owoce w ciągu dnia pracy •Doskonałą lokalizację biura Prosimy o dopisanie klauzuli ”Zgodnie z Ustawą z dn. 20.08.1997 o ochronie danych osobowych, Dz. U. 133, poz. 883, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji.”

Numer telefonu: 511932859