Darmowe · Helpdesk

Published date: Kwiecień 27, 2024 2:12 am

Location: Kawęczyn, mazowieckie, Poland

⭕ Zakres obowiązków: •telefoniczne oraz zdalne wsparcie użytkowników – pierwsza linia wsparcia technicznego; •rozwiązywanie problemów związanych z obsługą infrastruktury i systemów IT; •instalacja oprogramowania biznesowego (zgodnie z procedurami i przyjętymi standardami); •współpraca z pracownikami realizującymi zadania w obszarze infrastruktury i systemów IT •nadzór nad systemami (w tym administrowanie – dodawanie użytkowników, nadawanie uprawnień itp.) Oczekujemy: •wykształcenia min. średniego, preferowane techniczne; •ogólnej wiedzy z obszaru informatyki: stacje robocze, systemy informatyczne, drukarki; •znajomości zagadnień związanych z administracją sieciami komputerowymi; •dobrej znajomości systemów operacyjnych z rodziny MS Windows; podstawowej znajomości systemów operacyjnych Linux •umiejętności szybkiego uczenia się oraz chęci poznawania nowych obszarów związanych z informatyką; •kreatywności; •zdolności przewidywania i analizowania problemów; •nastawienia na pomoc użytkownikom; •umiejętności pracy w zespole; •dobrej organizacja pracy; •znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej Oferujemy: •zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin •pracę w prężnie rozwijającej się firmie logistycznej; •możliwość rozwoju i zdobywanie wiedzy z zakresu IT.

Numer telefonu: 573176429