Darmowe · Technik Serwisu Drukarek , Kopiarek

Published date: Wrzesień 26, 2024 1:03 am

Location: Wrocław, dolnoslaskie, Poland

⭕ Zakres obowiązków: - Serwis kopiarek i drukarek - Wykonywanie bieżących napraw oraz przeglądów serwisowych Wymagania: •Udokumentowany staż pracy na podobnym stanowisku (minimum 2 lata), tylko takie oferty będą rozpatrywane •Dobra znajomość sprzętu komputerowego, zagadnień sieciowych, •Podstawowa znajomość elektroniki, •Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie opisów technicznych urządzeń, •Komunikatywność i otwartość w kontaktach z klientem, •Samodzielność i inicjatywa w działaniu, •Sumienne wykonywanie powierzonej pracy, •Dyspozycyjność •Prawo jazdy kat.B Oferujemy: •Atrakcyjne warunki pracy, •Niezbędne narzędzia pracy, •Samochód służbowy, •Możliwości rozwoju w w/w dziedzinach, •Przyjazną atmosferę pracy w młodym i dynamicznym zespole najlepszych profesjonalistów.

Numer telefonu: 608415394