Darmowe · Sprzedawca Powierzchni Reklamowych

Published date: Kwiecień 21, 2024 1:38 pm

Location: Katowice, slaskie, Poland

⭕ Opis stanowiska: Zakres obowiązków: Sprzedaż powierzchni w dodatku do Gazety Wyborczej Prowadzenie rozmów biznesowych na wysokich szczeblach decyzyjnych Wyszukiwanie i opracowywanie baz podmiotów Wymagania: Oczekujemy: umiejętności negocjacyjnych przy zachowaniu wysokiej kultury osobistej umiejętności nawiązywania i podtrzymywania relacji z partnerami biznesowymi doświadczenia w sprzedaży mile widziane umiejętności z zakresu pracy dziennikarza (przeprowadzanie wywiadów) dobrej dykcji, miłej aparycji Oferujemy: umowę o pracę po okresie próbnym (1 miesiąc) wynagrodzenie: podstawa + premia (łącznie 3-6 tys.zł) możliwość doskonalenia własnych umiejętności szereg szkoleń z zakresu sprzedaży udział w ciekawych przedsięwzięciach Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Numer telefonu: 532766736