Darmowe · Konsultant Ds. Jakości Obsługi Klienta - J. Niemiecki, Francuski I In.

Published date: Maj 4, 2024 7:26 am

Location: Warszawa, mazowieckie, Poland

⭕ Obowiązki: - Kontrolowanie jakości zgłoszeń w systemie; - Informowanie klientów o statusie realizacji zgłoszeń; - Obsługa korespondencji elektronicznej i kontakt telefoniczny; - Umawianie wizyt serwisowych z technikami; - Nadzór nad terminowym wykonywaniem napraw; Wymagania: - Dobra znajomość języka angielskiego; - Dobra znajomość jednego z języków: niemiecki, francuski, czeski; - Gotowość do pracy zmianowej; - Umiejętności analityczne; - Dobre umiejętności komunikacyjne do pracy z klientem; Mile widziane: - Doświadczenie w działach obsługi klienta; - Podstawy wiedzy z obszaru nowych technologi IT - umiejętność rozwiązywania prostych problemów; - Doświadczenie w pracy na 1 linii wsparcia technicznego; Oferujemy: - Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę; - Międzynarodowe środowisko pracy; - Stały kontakt z językami obcymi w codziennej pracy; - Pracę w systemie zmianowym z elastycznym grafikiem; - Możliwość zdobycia doświadczenia, rozwoju i awansu w strukturach firmy; - Atrakcyjne wynagrodzenie z motywacyjnym systemem premiowym; - Pakiet socjalny m. in. karta multisport, ubezpieczenie; Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV

Numer telefonu: 696317607