Darmowe · Konsultant W Salonie Sprzedaży Operatora Sieci Komórkowej

Published date: Kwiecień 1, 2024 7:40 pm

Location: Bartoszyce, warminsko-mazurskie, Poland

⭕ Zakres obowiązków: •udzielanie informacji Klientom dot. rejestracji kart prepaid, •udzielanie podstawowej wiedzy o ofercie, głównie z zakresie oferty prepaid, •rejestracji kart prepaid, •przestrzeganie zasad ochrony danych osobowych i ich przetwarzania; •dokonywania prostych konfiguracji smartfonów, np. wyciąganie karty sim i zczytywanie numerów . Nasze oczekiwania: •dobrej znajomości MS Office, •motywacji i umiejętności szybkiego uczenia się, •wysoka kultura osobista, •otwartość i komunikatywność, •relacyjność i umiejętność nawiązywania kontaktów, •umiejętność opanowywania emocji Oferujemy: •ciekawą pracę w dużej, nowocześnie zarządzanej firmie, •podnoszenie kwalifikacji zawodowych poprzez szkolenia sprzedażowe i produktowe, •kontakt z najnowocześniejszymi technologiami, •zatrudnienie - umowa zlecenie, •wynagrodzenie - stawka godzinowa

Numer telefonu: 793089438