Darmowe · Zaopatrzenie Sklepu Owocowo-warzywniczego

Mark as spam misclassified duplicated expired offensive

Published date: Styczeń 21, 2024 5:27 pm

Location: Olsztyn, warminsko-mazurskie, Poland

⭕ Opis stanowiska: Zaopatrzeniowiec w sklepie z warzywami, owocami i produktami spożywczymi. Zakres obowiązków: - robienie wyselekcjonowanych zakupów, - kierowanie autem, układanie towarów na samochodzie, - rozładunek towaru w sklepie. Firma: Firma Handlowa Tango Lokalizacja: Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie Ilość wakatów: 1 Wymiar pracy: praca 2-3 razy w tygodniu, w godzinach nocnych od około 3:00 do momentu rozładunku towaru w sklepie (około 7:00) Czas pracy zależy od możliwości i tempa pracy zaopatrzeniowca. Wynagrodzenie otrzymywane jest za każdy wyjazd (nie za godzinę!) także im szybciej - tym lepiej. Wymagania konieczne: - prawo jazdy kat. B, - zdyscyplinowanie, - odpowiedzialność, samodzielność - dobra organizacja pracy, - zapał do pracy, energiczność, - umiejętność składania raportów, - uczciwość, - siła, sprawność fizyczna, - ostrożna, rozważna jazda autem, - książeczka SANEPID. Wymagane dokumenty: 1) CV ze zdjęciem, Dokumenty prosimy wysyłać w wiadomości z numerem referencyjnym: Kierowca 2015/10/OX. Dokumenty powinny zawierać klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)" Aplikacja bez klauzuli nie bierze udziału w procesie rekrutacji. Szanuj nasz i swój czas. Wysyłaj aplikacje wyłącznie jeśli spełniasz wymagania. Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Numer telefonu: 669735445

Leave your comment