Darmowe · Staż W Dziale Spedycji FTL Krajowej/międzynarodowej

Mark as spam misclassified duplicated expired offensive

Published date: Marzec 19, 2024 3:58 am

Location: Gaj, malopolskie, Poland

⭕ Zakres obowiązków: - bieżąca obsługa klientów w zakresie koordynowania transportu FTL - pozyskiwanie nowych klientów - bezpośrednia współpraca z przewoźnikami: negocjowanie stawek, ustalanie i planowanie warunków transportu - monitoring obsługiwanych zleceń - dbanie o wysoką jakość/terminowość realizowanych zleceń - prowadzenie ewidencji realizowanych zleceń - współpraca z pozostałymi oddziałami firmy Wymagania: - komunikatywność - zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków - bardzo dobra organizacji pracy - umiejętności negocjacyjne Oferujemy: - zatrudnienie w formie stażu organizowanego przez Powiatowy Urząd Pracy - możliwość zdobycia doświadczenia, zapoznania się z przepisami oraz normami obowiązującymi w transporcie - po odbyciu stażu możliwość zatrudnienia na umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie CV prosimy przesyłać drogą elektroniczną. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. W aplikacji prosimy o dodanie klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133, poz. 883)".

Numer telefonu: 722917763

Leave your comment