Darmowe · Stażysta W Dziale Zakupów

Published date: Kwiecień 23, 2024 6:33 pm

Location: Warszawa, mazowieckie, Poland

⭕ Obowiązki: -wspieranie bieżących projektów zakupowych; -praca w programie Excel; -przygotowywanie zestawień, analiz przetargowych; -kontakt z dostawcami; -analiza raportów, terminów płatności, wydatków szkoleniowych etc. Wymagania: -dyspozycyjność 32 godziny w tygodniu; -znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym; -systematyczność, sumienność i dokładność; -bardzo dobrą znajomość pakietu MS Office, w szczególności programu Excel; -dobra organizacja pracy; -komunikatywność. Oferujemy: -płatny staż; -współpracę na podstawie umowy zlecenie; -elastyczny grafik - oferta również dla osób uczących się; -samodzielne i ciekawe zadania; -zapoznanie się ze standardami procesów zakupowych w dużym przedsiębiorstwie; -możliwość zdobycia cennego doświadczenia i rozwoju zawodowego. Zainteresowanych zapraszamy do aplikowania za pośrednictwem portalu.

Numer telefonu: 533819181