3500.00 zł. · Konstruktor- Technolog

Published date: Marzec 20, 2024 6:05 am

Location: Olsztynek, warminsko-mazurskie, Poland

⭕ Opis stanowiska: Konstruowanie oraz opracowywanie dokumentacji technicznej maszyn, urządzeń oraz oprzyrządowania Udział w budowie prototypów i nowych wyrobów Monitorowanie i udoskonalanie istniejących procesów technologicznych Opracowywanie i wprowadzanie standardów produkcyjnych Przygotowywanie i nadzór nad instrukcjami produkcyjnymi oraz dokumentacją technologiczną Wymagania: Wykształcenie wyższe techniczne (technolog, mechanik, o specjalności mechanika, budowa maszyn, rodzaje łączenia stali, konstruowanie) Umiejętność posługiwania się programem AutoCAD, ZW3D Umiejętność posługiwania się programem 3DPRO Konstruowanie oraz opracowywanie dokumentacji technicznej komponentów i oprzyrządowania Umiejętność czytania i tworzenia rysunku technicznego Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym Dokładność i skrupulatność Znajomość oprogramowania biurowego (arkusze kalkulacyjne, itp.) Oferujemy: Umowę o pracę na pełen etat lub na zasadzie współpracy (działalność gospodarcza) Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Numer telefonu: 572018946