Darmowe · Kontroler Jakości

Published date: Kwiecień 10, 2024 7:54 am

Location: Lipno, kujawsko-pomorskie, Poland

⭕ Zadania : 1.Pobieranie próbek do badań fizykochemicznych i organoleptycznych ze wszystkich linii pakujących i ich ocena na zgodność z wymaganiami klienta, 2.Zgłaszanie do osoby odpowiedzialnej za ocenę zakupów mrożonek , niezgodności wykrytych w czasie pakowania, 3. Udział w analizie, aktualizacji procedur, instrukcji programów dotyczących oceny wyrobów gotowych , w tym metod badań, częstotliwości i ilości testów w stosunku do poszczególnych klientów, 4. Prowadzenie audytów wewnętrznych, Od kandydatów oczekujemy: •Wykształcenie min. średnie spożywcze, •Znajomość pakietu Microsoft Office ze szczególnym uwzględnieniem programu Excel, mile widziana znajomość programu SAP, •Bardzo dobra organizacja pracy oraz samodzielność w działaniu, •Umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu, •Gotowość do pracy zmianowej, Oferujemy: - Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę) w intensywnie rozwijającej się międzynarodowej organizacji, - Atrakcyjne warunki zatrudnienia uwzględniające kierunkową wiedzę i doświadczenie Miejsce pracy - LIPNO

Numer telefonu: 887212147