Darmowe · Operator Maszyny

Published date: Marzec 22, 2024 1:11 pm

Location: Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, Poland

⭕ Opis stanowiska: •Samodzielna praca przy obsłudze maszyn i urządzeń produkcyjnych •Przygotowanie maszyny do pracy i dbałość o jej poprawne funkcjonowanie •Bieżąca kontrola przebiegu procesu produkcyjnego Wymagania: •Zdolności manualne oraz precyzyjność •Doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej mile widziane •Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym, w ruchu ciągłym Oferujemy: •Zatrudnienie na umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu •Bezpłatne szkolenia stanowiskowe •Uzyskanie doświadczeń zawodowych Aplikacje prosimy składać na adres: Plastpur Sp. z o.o. ul. Os. Rzemieślnicze 48 85-758 Bydgoszcz Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)”.

Numer telefonu: 728933616