Darmowe · Piekarz

Mark as spam misclassified duplicated expired offensive

Published date: Marzec 2, 2024 3:17 pm

Location: Poznań, wielkopolskie, Poland

⭕ 1. Obowiązki: narabianie ciasta (pieczywo i bułki), wsadzanie i wysadzanie pieczywa z pieca, przestrzeganie norm produkcyjnych, utrzymanie czystości na stanowisku pracy 2. Wymagania: - min. roczne doświadczenie w pracy na stanowisku piekarz, - motywacja i dużo chęci do pracy, - odpowiedzialność, - ważna książeczka badań sanitarno epidemiologicznych, - dyspozycyjność (możliwe ruchome godziny pracy - praca w systemie dwu zmianowym), - prawo jazdy kategoria B - mile widziane (nie jest to wymóg konieczny). 3. Oferujemy: stabilne zatrudnienie, - po okresie szkoleniowym (3 miesiące) zatrudnienie na umowę o pracę na czas określony, - miejsce pracy: ul. Mysłowicka 4 (dawniej ul. Oświęcimska 89) w Poznaniu (Starołęka) - wynagrodzenie ustalane indywidualnie na podstawie doświadczenia i znajomości branży kandydata od 2700 do 3000 PLN (miesięcznie brutto)

Numer telefonu: 519188816

Leave your comment