Darmowe · Kierownik Zespołu W Międzynarodowym Centrum Odszkodowań

Published date: Kwiecień 26, 2024 4:42 pm

Location: Lublin, lubelskie, Poland

⭕ Opis stanowiska: Dotarcie do osób poszkodowanych w wypadkach, pomoc w gromadzenia dokumentacji, zatrudnianie nowych pracowników na stanowiska handlowców, tworzenie własnego zespołu. Oczekiwania: minimum wykształcenie średnie (mile widziane wyższe), doświadczenie w kontaktach z klientem, umiejętność zarządzania własnym czasem, samodzielność, kreatywność, nastawienie na sukces. Mile widziane: prawo jazdy kat. B, własny samochód, doświadczenie w zarządzaniu zespołem Oferujemy: możliwości awansu na dyrektora regionalnego, programy motywacyjne, progi płacowe uzależnione od wyników, możliwość uzyskania wysokiej podstawy po osiągnięciu zamierzonego progu, przyjazną atmosferę w pracy, młody zdyscyplinowany zespół nastawiony na wspólny sukces, pomoc finansową dla wyróżniających się pracowników, bardzo atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne, pracę w dynamicznie rozwijającym się sektorze usług odszkodowawczych, specjalistyczne pakiety szkoleń przygotowujących do pracy na opisywanym stanowisku pracy (podstawowych, oraz dodatkowych - cyklicznych podnoszących kwalifikacje kierownicze), stałą współpracę w oparciu o umowę zlecenie, umowę o współpracę lub działalność gospodarczą. klarowna ścieżka kariery w renomowanej firmie o międzynarodowym zasięgu, rozwój osobisty. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 793 - - lub przesyłanie aplikacji mailownie.

Numer telefonu: 729470659