Darmowe · Koordynator Grupy Sprzedaży

Published date: Kwiecień 7, 2024 10:07 am

Location: Gdańsk, pomorskie, Poland

⭕ Opis stanowiska: Współudział w kreowaniu i realizowaniu strategii firmy Organizowanie pracy oraz wsparcie podległych pracowników w realizacji zadań, rozliczanie i koordynowanie funkcjonowania poszczególnych działów Sprawne i zgodne z procedurami zarządzanie działalnością operacyjną Dbanie o płynność procesów w podległym obszarze Zarządzanie dokumentacją zgodnie ze standardami firmy Wymagania: Doświadczenie w zarządzaniu zespołami Wysoki poziom samodzielności i wyjątkowo silna orientacja na wyniki Przedsiębiorczość oraz umiejętność planowania czasu pracy Umiejętności strategicznego myślenia i kompleksowej analizy danych Konsekwencja w osiąganiu ustalonych celów Wysoka kultura osobista Oferujemy: Pracę na samodzielnym stanowisku Profesjonalnie zorganizowane środowisko pracy, z możliwością realizacji swoich ambicji oraz planów zawodowych

Numer telefonu: 794395794