Darmowe · Przedstawiciel Ds. Sprzedaży Gazu Ziemnego D2D

Published date: Luty 17, 2024 10:40 pm

Location: Kolno, podlaskie, Poland

⭕ ZADANIA: -Sprzedaż Gazu Ziemnego dla odbiorców indywidualnych i małych firm w systemie D2D. -Realizacja wyznaczonych celów. WYMAGANIA -Doświadczenie w sprzedaży D2D lub B2B. -Wysoka aktywność w działaniu oraz dyscyplina i motywacja. -Wysoka kultura osobista, samodzielność oraz odpowiedzialność. -Komunikatywność. -Ukierunkowanie na realizację zadań i osiąganie założonych celów. OFERUJEMY: -Umowa agencyjna (własna działalność) lub umowa zlecenie. -Konkurencyjna oferta pozwalająca uzyskać realne oszczędności dla klienta. -Działanie na dziewiczym rynku – jedyna taka oferta na rynku ! -Szkolenie. -Wsparcie merytoryczne i szkoleniowe przez cały okres współpracy. -Wysokie prowizje płatne od ilości pozyskanych klientów. Zainteresowane osoby prosimy o składanie CV poprzez olx.pl

Numer telefonu: 888335404