Darmowe · Administrator Systemu Software Development Lifecycle (SDLC)

Published date: Maj 12, 2024 10:58 pm

Location: Szczecin, zachodniopomorskie, Poland

⭕ Zadania: - Administracja serwerem SDLC, aktualizacje systemu - Wsparcie użytkowników systemu SDLC - Opracowywanie nowych rozwiązań wykorzystania systemu zgodnie z potrzebami projektu - Wytwarzanie narzędzi rozszerzających możliwości narzędzia Wymagania: - Absolwent kierunku technicznego (preferowane: Informatyka, Zarządzanie i inżynieria produkcji) - Podstawowa wiedza o procesach wytwarzania oprogramowania - Umiejętność programowania w Java - Znajomość JavaScript będzie dodatkowym atutem - Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na komunikację i pracę z dokumentacją techniczną - Bardzo dobra komunikatywność - Gotowość do odbywania podróży służbowych (zagranicznych) - Dodatkowym atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku Z naszej strony oferujemy: - Obszerne szkolenia w zakresie oprogramowania i narzędzi używanych w pracy - Atrakcyjny system wynagrodzenia - Możliwość rozwoju i poszerzenia umiejętności w zakresie rozwiązań SDLC - Dostęp do najnowocześniejszych narzędzi programowych - Prywatna opieka medyczna

Numer telefonu: 512747522